Zabos Reginával és a Mást ölelj című dallal 2025-ben ott leszünk a DAL 2025 válogatójában. Hogy miért ismét? Mert az elmúlt években eddig 5 alkalommal sikerült sikerült a legjobb dalok közé juttatni valamelyik dalomat: Büszkeség, hogy Juli dalán kívül (melyben csak társszerző vagyok) az alábbi, versenybe jutott dalok szövegét és magát a dalt is egyaránt én írtam.
2015 Pankastic! – Kicsi a Világ, de nagy világ
2022 SwingGirls – Nagy a szívem
2025 Zabos Regina, Káté – Mást ölelj
és, hogy miért először? Mert ez az első alkalom, hogy előadóként, színpadra is fogok lépni a műsorban.
Zabos Reginával Geszti Péter produkciójában találkoztam, és hamar kiderült, hogy hangfekvésünk, éneklési stílusunk nagyon közel van egymáshoz, ezért úgy döntöttem, ezt megünnepeljük egy közös dallal, ez lett a Mást ölelj. Regina aztán addig győzködött, hogy jelentkeztünk vele a műsorba, és be is jutottunk. Ez lesz tehát az ötödik alkalom, hogy izgulhatok a továbbjutásért, most azonban a saját bőrömet (is) viszem a vásárra.
Regivel rengeteget dolgozunk a dal sikerén, sok interjút adunk és szerencsére már rádiós játszása is van a dalnak. Elkészítettünk egy gyönyörű akusztikus verziót, amit nemsokára élőben is elő fogunk adni.
További érdekesség, hogy a dal végső hangzását a társ-producernek, Ferencz Péter Dávidnak (Peet Project) köszönhetjük, aki zsenialitása legjavát adva nyúlt a dalhoz végső hangszerelés és mix/mastert illetően, amiért örökre hálásak leszünk.
Mivel a Zabos Regina és Káté formáció friss, így a jövőben bizonyosan sok újdonság és friss anyag fog felkerülni honlapomra, illetve a social-felületeimre, addig is a dal beszéljen önmagáért: